На Коломийщині освячено новозбудований храм на честь Архистатига Михаїла19 листопада в Богородичині владика Василій (Івасюк), Єпарх Коломийський, звершив освячення новозбудованого храму місцевої парафії на честь Архистатига Михаїла.

Під час Архиєрейської Божественної Літургії владика Василь звернувся до присутніх такими словами: “Сьогодні “Бог навідався до народу свого” через освячення новозбудованого храму. Ісус хоче всіх скривджених і зневажених розрадити, немічним і хворим дати чудесне оздоровлення, сумних потішити. Рівночасно продовжити будову храму у ваших серцях. Не руйнуйте свого храму душі через ворожіння, пиятику, розлучення, не гнівайтеся, не проклинайте, а навпаки - усіх благословляйте! Ви - храм Божий, тому наповняйте цю рукотворну святиню своєю присутністю”, - привітав громаду з освяченням храму владика Василь.

За словами архиєрея, нинішня людина хоче вірити тоді, коли побачить чудо, однак віра має бути причиною чуда. «Ісус очікує приходу своїх приятелів і проведе нас переможно через цей тунель смерті й виведе до світла Божої слави, щоб ми там були разом із Ним навіки. І тому храм є тим місцем, де Господь звільняє від гріха і воскресає кожну людину”, - наголосив проповідник.

По завершенню богослужінь на гостей чекало святкове частування та невеликий концерт за участю місцевих колективів.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на diocesekoifua.