Владика подякував військовим за мирне небо над Україною5 грудня 2017 року у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулись урочистості з нагоди святкування Дня Збройних Сил України.

Військовослужбовців прийшли привітати представники місцевої влади різних рівнів, керівництво, рідні та близькі, а також владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, та капелани Центру військового капеланства о. Тарас Михальчук та о. Тарас Свищ.

У своєму вітальному слові до захисників архієрей наголосив, що набагато легше в ейфорії віддати життя, проте набагато складніше жити і сумлінно виконувати обов'язки. Владика подякував військовим за мирне небо над Україною.

А у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачно відбулись заходи та вшанування воїнів, котрі героїчно загинули, обороняючи нашу Батьківщину, зокрема полеглих випускників навчального закладу. 

Після покладання квітів курсанти й офіцери молились святкову Божественну Літургію в храмі Архистратига Михаїла, що знаходиться на території військового вишу. Молитву очолив о. Андрій Хомишин, капелан Академії та настоятель храму.

Також Святкова Літургія відбулась для курсантів Загальновійськового факультету та Військового коледжу сержантського складу НАСВ у храмі Стрітення Господнього.

Зі святом Вас дорогі курсанти та офіцери! Із Днем Збройних Сил України!

Також 6 грудня 2017 року, в День Збройних сил України Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ (м. Львів, вул. Театральна, 11) відзначив 6-ту річницю з дня відкриття.

З нагоди свята служилась Божественна Літургія, яку очолив о. Степан Сус – настоятель Гарнізонного храму та Голова Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ. Разом із настоятелем спільно молилися військові капелани, душпастирі Центру Студентського Капеланства та Центру Опіки Сиріт. На Святкову Літургію завітали військовослужбовці Львівського гарнізону, курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, а також парафіяни храму.

Для усіх це була нагода ще раз подякувати Богові за Його доброту, помолитись за своїх рідних, пригадати, що з Господом ми здатні долати різні виклики життя.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на .kapelanstvoinfo.