Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Фотовиставка "Особливі мрії та професії" у Дрогобичі У Палаці мистецтв в Дрогобичі (Музей Дрогобиччина) 26 червня в рамках проекту "Особливі історії особливої молоді" відбулось відкриття фотовиставки "Особливі мрії та професії". У ньому взяла участь молодь з особливими потребами, якою опікується "Центр дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами" БФ "Карітас - Льваів УГКЦ".

Проект реалізовується за підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА (Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА ) Щиросердечно дякуємо усім друзям, партнерам, благодійникам за спільне свято і чудову атмосферу! Дякуємо подружжю фотомитців Дарині (Dasha Balabai) та Олександру Балабай (Сашко Балабай (Александр Пан) за ідею, натхнення і прекрасні фотографії нашої молоді! Дякуємо Карітасу Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, зокрема, координатору спільноти "Дивовижні долоні" Людмилі Смолень (Людмила Смолень) та духівнику о. Богдану Леховичу за партнерство, а друзям спільноти за чудові виступи і декламацію віршів!

Щиросердечно дякуємо колективу музею, зокрема, старшому науковому працівникові відділу європейського мистецтва музею "Дрогобиччина" Любові Васильків - за гостинність і теплі слова на відкритті! Дякуємо дорогим журналістам Ярославу Барану (Yarek Baran) і Ользі Любарчук за небайдужість і професійність! Дякуємо дорогому Левкові Скопу за чудову екскурсію після відкриття фотовиставки у перлині храмового мистецтва дерев’яній церкві Святого Юрія!Ми Вас всіх любимо і цінуємо!

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на прес-служби Карітас-Дрогобич.