На Львівщині згорів дерев’яний храм (ВІДЕО)У с. Велика Горожанка Миколаївського району Львівської області вчора, 5 серпня, згоріла дерев’яна церква «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» - пам’ятка архітектури місцевого значення, побудована у 1798 році,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на vgoloscomua.

 

Учора, 5 серпня, у селі Велика Горожанна на Львівщині згоріла церква XVIII століття. Церква «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» була пам’яткою архітектури місцевого значення.

Її побудували у 1798 році. Про це повідомили у прес-центрі Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області. О  14:34 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у селі Велика Горожанна Миколаївського району в церкві «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» УГКЦ. Коли приїхали пожежники, полум’я охопило більшу частину будівлі. Вогонь швидко поширився дерев’яними конструкціями. Пожежа знищила церковний інвентар та майно на площі 90 кв.м, три куполи та дерев`яні перегородки на площі 50 кв.м, а також пошкодила внутрішні дерев`яні стіни на площі 125 кв.м. Причина виникнення пожежі встановлюється. Внаслідок події ніхто не постраждав.


Мапа міграції громад з МП в ПЦУ