дім молитвиВ різних областях Україні відбуваються звітні конференції служителів церков християн віри євангельської (п’ятидесятників). На деяких з них оголошують про "скромні" результати роботи. У той же час на Львівщині до п’ятидесятництва навернулася ціла громада католиків.

11 лютого у м. Ватутіно відбулася звітна конференція служителів церков ХВЄ Черкащини. Були підведені підсумки діяльності старшого пресвітера області Віталія Малишевського та його команди. Результати можна назвати досить скромними, проте зросла динаміка євангелізаційної праці та робота з дітьми у дитячих таборах набула більш конкретних дієвих форм.

Своїми свідченнями про служіння у Каневі та Золотоноші ділилися сестри з Волині, випускниці місіонерської школи у Джанкої. У неділю 12 лютого відбулося урочисте служіння у с. Чорна Кам’янка. На пресвітерське служіння був рукопокладений Анатолій Гузовой. Зі словом настанови до місіонерської сім’ї звернувся єпископ Микола Синюк, - повідомляє християнський портал КІРІОС, посилаючись на Релігію в Україні та сайт ЦХВЄУ.

11 лютого у Львові, у домі молитви Другої Церкви ХВЄ, відбулася звітна конференція церков ХВЄ Львівської області. У роботі конференції  взяли участь 146 делегатів із 86 церков. Згідно з відомостями звіту єпископа церков ХВЄ Львівської області Романа Ляховського, на сьогодні до складу об’єднання входить 95 церков, до яких належить 6689 чоловік.  За минулий рік Львівське об’єднання ЦХВЄ має певні  здобутки:  у 2011 році  з нагоди святкування 450-річчя Пересопницького Євангелія в області було проведено більше 580 євангелізаційних заходів, на дві одиниці, порівняно з минулим роком, збільшилася кількість церков. Одна з них має досить цікаву історію: віруючі, що вважали себе католиками, отримали хрещення Духом Святим, як про те говорять п’ятидесятницькі доктрини. Після цього близько 70 людей за рішенням членського зібрання попросили прийняти їхню церкву до складу  Львівського об’єднання ЦХВЄ.

Зараз на Львівщині працює 27 місіонерів. Особливо відзначився в місіонерській праці Петро Височанський, який працює на Сколівщині, за що на конференції йому була висловлена подяка. Окремим питанням у порядку денному конференції  стояло обговорення поточної ситуації навколо будівництва дому молитви Церкви «Голгофа» в мікрорайоні Сихів, у Львові. На закінчення конференції старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко провів семінар на тему «Служитель Церкви у світлі Божого Слова». За словами єпископа, конференція пройшла у добрій братській атмосфері.