В Івано-Франківську триває молитовна хода вервиці, присвячена Дню матері (ВІДЕО)В ході беруть участь наші матері, діти та молодь, представники влади, численне духовенство та всі охочі, які виявили бажання долучитися до спільної молитви на вервиці.

Сьогодні, 12 травня, в Івано-Франківську вперше проводиться молитовна хода вервиці, присвячена Дню матері. Відчуваючи велику набожність до Пречистої Діви Марії та плекаючи давні українські традиції, Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ з благословення нашого Митрополита Володимира вирішила організувати цю ходу.

Вона розпочалася о 15:00 год. від Архікатедрального собору Воскресіння Христового та в ці хвилини прямує центральною частиною міста по вул. Т. Шевченка та завершиться в місцевому парку.

Під час молитви вірні роздумують над Славними таїнствами вервиці, їх є п’ять. Розважання проводять священнослужителі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. В свою чергу учні Католицької школи-гімназії несуть спеціальні ікони, написані ще у 19 столітті, які ілюструють розважання.

Також в колоні Лицарі Колумба несуть Чудотворну ікону Матері Божої Станіславівської, яка перед цим була виставлена в Архікатедральному соборі.

Додамо, що молитва на вервиці є однією з улюблених нашої Небесної Матері, про що вона неодноразово засвідчила, об’являючись у Люрді чи Фатімі

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ugcc.if.ua.