Архієрейською Літургією завершилася Перша конвенція Лицарів Колумба в УкраїніПротягом двох днів у нашому місті перебували представники спільноти Лицарі Колумба з різних куточків України.

З 10 по 12 травні в Івано-Франківську проходила Перша Конвенція Лицарів Колумба в Україні. Члени спільноти з різних куточків нашої країни протягом цього часу спільно молилися та обговорювали шляхи подальшого розвитку. Головним місцем зборів стало приміщення Івано-Франківської Духовної семінарії.

Основні засідання відбувалися вчора. На початку зустрічі о. Микола Сулима - канцлер Курії Верховного Архієпископа УГКЦ зачитав привітання від Блаженнішого Святослава до учасників конвенції, а о. Віталій Федун – канцлер Курії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, в свою чергу зачитав вітання від Архієпископа і  Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина.

А вже сьогодні – 12 травня в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового відбулася врочиста Божественна Літургія, яку звершив Преосвященний Владика Дмитро Григорак – Єпископ Бучацької єпархії УГКЦ.

В часі спільної молитви Лицаря подякували Господеві за ці історичні дні та просили благословення для подальшої плідної праці.

В результаті Першої національної конвенції Лицарів Колумба в Україні був обраний новий провід спільноти та визначено шляхи її подальшого розвитку.

Більше про спільноту Лицарів Колумба можна прочитати за ПОСИЛАННЯМ

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ugcc.if.ua.