Масштабним гала-концертом завершився ХІІ фестиваль «Вгору серця»Хедлайнерами гала-концерту став молодіжний театр «GLORIA» (м. Дрогобич), які разом з оркестром представили виставу на ходулях «Гуцулія».

У неділю, 12 травня, гала-концертом на Вічевому майдані завершився ХІІ фестиваль Христового міста "Вгору серця", який вже став доброю традицією для усіх мешканців і гостей. Протягом двох днів в рамках фестивалю пройшли ряд заходів, які не залишили байдужими нікого.

Фестиваль засвідчує, що місто Івано-Франківськ є Христовим містом, що у ньому живуть правдиві християни, для яких віра є даром, яким треба ділитися з іншими.

Так, у суботу, 11 травня, фестиваль стартував з молитовного авто-мото-велопробігу вулицями міста “Ісус благословляє подорожніх”. Одночасно з пробігом в різних мікрорайонах міста.

Опісля ж в Палаці Потоцьких відбувся справжнісінький «Фестиваль родини». Спершу тут відбулась виставка ретроавтомобілів, а опісля кожен охочий міг взяти участь у незвичній арт-терапії - покидати фарбами на підготовлену стіну, на котрій згодом з'явиться мудрий вислів.

Далі була нічна програма. В рамках фестивалю відбувся й виступ знаменитого гурту “Пенсія”. Гурт разом з усіма охочими франківцями запалювали у палаці Потоцьких. Також під час нічної програми виступали такі гурти як "Глорія", "YakMaBand", "Кайрос", "Popry Vse", хор Святої Терези та "Canticum Novum". А з 22:00 год. завершився цей день молитовною нічною програмою.

Гала-концерт вже традиційно пройшов на Вічевому майдані. Його родзинкою став виступ молодіжного театру «GLORIA» (м. Дрогобич), які разом з оркестром представили виставу на ходулях «Гуцулія».

Додамо, що фестиваль «Вгору серця» щорічно організовує Молодіжна комісія Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з благословення Митрополита Володимира Війтишина.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ugcc.if.ua.