Священик УПЦ КП з м.Броди Степан Шира у відеозверненні опублікованому у соціальній мережі Facebooк, закликав громаду Бродівського району перекрити у середу, 22 лютого, о 12.00 трасу Київ-Чоп, якщо районна влада «не дослухається до вимог громади»,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на vgolos.com.

«Кому не байдуже майбутнє нашої медицини і нашої лікарні – у середу о 12.00 год зібратись на Площі ринок біля державної адміністрації з вимогами до влади рішуче ставитись до проблем нашої медицини. Якщо влада не дослухається до вимог громади, то ми з вами підемо до дороги Київ-Чоп і будемо ходити з Бродів на Дітківці, з Дітківців на Броди до тих пір, поки наші вимоги як громади і жителів міста і району не будуть вислухані», ‒ йдеться у відеозверненні.

Нагадаємо, що 30 січня у м.Броди відбулась позачергова сесія районної ради під час якої було гостро обговорено питання про стан охорони здоров’я у районі. Подекуди сесія супроводжувалась словесними перепалками та бійками, у яких був замічений і сам о.Степан Шира. Останній активно виступає за зняття головного лікаря Бродівської центральної районної лікарні Івана Беца, звинувачуючи його у тому, що районна лікарня не входить у перелік шести потенційних госпітальних округів, які планує створити Департамент охорони здоров’я ЛОДА. Хоча, подібні питання щодо створення госпітальних округів вирішуються чиновниками не у Бродах, а на обласному рівні, де, зокрема, Бродівщину представляє голова обласної ради Олександ Ганущин, який обирався від цього району.

Нагадаємо, що 19 листопада 2015 р. під час сесії Бродівської міської ради о.Степан Шира, який водночас є і депутатом міської ради від «Громадянської позиції» ‒ «відпустив гріхи» кандидату на посаду заступника міського голови м.Броди, який у 2010 р. був кандидатом до місцевої ради від Партії регіонів.