На Чернігівщині храм ХІХ ст. передали УПЦ КПВознесенська церква в Козельці віднині належить Українській Православній Церкві Київського Патріархату.

Більшістю голосів депутатів Чернігівської обласної ради пам'ятку архітектури ХІХ століття, яка є унікальним зразком традиційного для Лівобережної України 17—18 ст. хрестового п'ятибанного храму в період історизму, передали в довгострокове безоплатне користування громаді УПЦ КП.

Зняти з розгляду і заблокувати дане питання намагався депутут від "Нашого Краю" Артур Зінов'єв. Одначе адепт московської патріархії залишився без підтримки, навіть своїх колег по фракції. Він був одним єдиним обласним депутатом в залі, які голосували проти передачі. Віднині, козацьке містечко Козелець має власний молитовний храм. Поки що один на ввесь районний центр,- пише у своїй сторінці фейсбук Речник УПЦ КП арх.Євстратій (Зоря) .

За передачу Вознесенської церкві УПЦ КП виступили широкі кола патріотичної громадськості. Влітку минулого року там було здійснено перше за багато десятиліть богослужіння. Адепти московської патріархії традиційно провокували прихожан, націоналістів та учасників бойових дій так званої "хресною ходою". Зрештою, все закінчилося так, як і мало закінчитися в державі, що зветься Україною. До цього часу там знаходився музей історії ткацтва.