Патріарх Філарет закликав ОБСЄ до посилення санкцій, як дієвого важеля впливу проти російської агресії6 квітня 2017 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет прийняв у своїй резиденції представників Організація з безпеки і співробітництва в Європі на чолі зі Спеціальним представником голови ОБСЄ у складі Тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану на Сході України доктором Мартіном Сайдіком.

 У зустрічі також взяв участь Керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Агапіт (Гуменюк). Сторони обговорили сучасну релігійну ситуацію в Україні та питання бойових дій на сході нашої держави. Предстоятель Київського Патріархату поділився з гостями своїм баченням ситуації, наголосивши, що посилення санкцій буде дієвим важелем впливу проти російської агресії.

Владика розповів і про благодійну діяльність Київського Патріархату та подякував представникам ОБСЄ за їхню працю. Пан Мартін Сайдік, у свою чергу, запевнив Його Святість, що ОБСЄ і надалі докладатиме усіх зусиль для врегулювання ситуації на сході Україні.

На завершення зустрічі Патріарх Філарет закликав на гостей Боже благословення та подарував їм нові друковані видання Київської Патріархії.

 


Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на cerkvainfo.