Засідання комісії Міжсоборної присутності Руської Православної Церкви з питань протидії церковним розколам і їх подолання відбулося у понеділок в Успенській Києво-Печерській лаврі.
Його очолив митрополит Волоколамський Іларіон, голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату.
Голова комісії Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир у зв'язку з хворобою не міг бути присутнім на засіданні, але він направив учасникам вітальне послання. У посланні говориться, що він молиться про успіх роботи, головним чинником якої є «глибоке усвідомлення ненормальності становища, коли віруючі люди опиняються поза спасительною огорожею Православної Церкви».
Він нагадав також, що «молитва про збереження єдності Церкви і вилікування розділень - обов'язок кожного архієрея, священнослужителя і віруючого православного християнина».
За матеріалами: pravmir.ru