Невідомі особи обклеїли стіни храму УПЦ МП у Львові листівками із зображенням Сталіна У мікрорайоні Сихів у м. Львові невідомі особи обклеїли стіни храму св. князя Володимира УПЦ МП, який розташований тут, листівками із зображенням Сталіна і написами «Сталінський патріархат». 

Звертаємо увагу, що п’ятий пункт рішення Святого і Священного Синоду під головуванням Вселенського Патріарха, від 9- 11 жовтня 2018 року виголошує: «Звернутися до всіх залучених сторін із закликом утримуватися від захоплення церков, монастирів та іншого майна, а також від будь-яких інших насильницьких дій та помсти, щоб перемагали мир і любов Христа». Нажаль, в діях невідомих осіб, які спаплюжили Свято-Володимирський храм ми не спостерігаємо ані Христової любові до ближніх, ані прагнення до миру. Наголошуємо також, що Президент України Петро Порошенко особисто гарантував вільне визначення для кожного громадянина яку Церкву відвідувати і мирне вирішення усіх проблем, що виникнуть в перехідний період.

То ж звертаємося до тих, в кого зріють подібні злочинні плани, і просимо припинити розбурхування міжконфесійної ворожнечі в цей важливий момент церковної історії України. Згадайте, що ви «куплені дорогою ціною» (1 Кор. 6, 20), ви Христові (1 Кор. 3, 23), прославляйте ж Бога в тілах ваших і душах ваших, бо ви Божі (6, 26), бережіть свою гідність і звання християн.

 

 Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на  прес-службу Львівської єпархії УПЦ (МП).