В Одесі вчинено спробу підпалу дзвіниці храмуВ ніч з 4 на 5 листопада 2018 року, невідомими особами була здійснена спроба підпалу дзвіниці храму ікони Божої Матері "Призри на смирення", розташованому при реабелітаціонном центрі ім. Януша Корчака в м.Одесі. Так само зловмисники намагалися зламати вхідні двері,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на eparhiyaodua.

Завдяки пильності охорони установи вогонь був вчасно помічений і локалізований. Палії ​​зникли в невідомому напрямку. На місце інциденту були викликані пожежники і поліція.

  Поруч з храмом розташовані корпуси дитячого реабілітаційного центру і житлові багатоповерхові будинки. Діти і дорослі з психофізичними відхиленнями, які проходять курс реабелітаціі в центрі ім. Януша Корчака, є постійними прихожанами храму ікони "Призри на смирення".

Духовно опікує пацієнтів Центру настоятель храму, відомий в місті протоієрей Андрій Кирлик. Спроба підпалу храму, в якому отримують духовну допомогу і підтримку ті, хто з дитинства борються з тяжкими недугами, є не тільки зазіханням на народну святиню, а й виразом крайнього презирства до людей, які потребують особливої ​​турботи і теплоти.