Митр. УПЦ МП Симеона пітримал Єпархіальна радаЄпархіальна рада підтвердила обов’язковість рішень Собору єпископів УПЦ МП та засудила самочинні зібрання духовенства, які мали місце у єпархії.

20 листопада у Вінницькому єпархіальному управлінні під головуванням митрополита Вінницького і Барського Симеона відбулося чергове засідання Єпархіальної ради. На самому початку митрополит Симеон ознайомив членів Ради з останніми подіями, що відбулися у житті Української Православної Церкви. Зокрема розповів подробиці проведення 13 листопада Собору єпископів УПЦ МП та запланованої на цей же день зустрічі Президента України з єпископатом, яка, на жаль, так і не відбулася.

Митрополит Симеон повідомив і про деталі зустрічі з Президентом України П. Порошенком, у якій вінницький врхіпастир взяв участь разом із двома іншими ієрархами УПЦ МП вже після завершення Собору.

Далі Єпархіальна рада перейшла до розгляду внутрішніх єпархіальних справ. Головною темою були події, що відбувалися в єпархії впродовж останнього тижня, та мали негативний резонанс у церковному та суспільному середовищі.

Розглянувши їх, Єпархіальна рада констатувала, що Постанова Собору єпископів Української Православної Церкви Московського Патріархату, яка була прийнята 13 листопада 2018 року, є документом, обов’язковим для виконання усіма єпископами, кліриками та мирянами Української Православної Церкви і підтвердила готовність до виконання Постанови всією повнотою Вінницької єпархії.

Також Єпархіальна рада категорично засудила самочинні зібрання, що були проведені у Вінницькій єпархії з порушенням Церковних канонів, а саме 39-го правила Святих Апостолів, результатом чого стало розповсюдження пліток і наклепів на єпархіальне Священноначалля, що внесло спокусу у церковне середовище.

Від імені єпархіального духовенства і мирян Єпархіальна рада засвідчила єдність з усією повнотою Української Православної Церкви, підтвердила вірність канонам Вселенських і Помісних Соборів та постійну молитву за Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, за єпископат Церкви, духовенство, вірян і за весь український народ. Ці рішення Єпархіальної ради були зафіксовані у Постанові, яку підписали усі учасники зібрання.

Єпархіальна рада також затвердила дату проведення та порядок денний Загальних зборів духовенства Вінницької єпархії, які заплановані на 5 грудня.

 

 Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС  з посиланням на Прес-службу Вінницької єпархії

Хорватія море 2020 ціна