Запорізькому митр. УПЦ МП Луці (Коваленко) відмовили у можловості охрестити дітей з дитбудинківЗапорізький митрополит УПЦ МП Лука (Коваленко) виступив з різкою критикою рішення місцевих чиновнків про те, що хрестити дітей з дитбудинків будуть представники УПЦ КП, зокрема єпископ Фотій.

Свою думку про плани служби у справах дітей митрополит УПЦ МП виклав у публікації на сайті Запорізької єпархії, де також виклав документ, в якому адміністрація Запоріжжя оповіщає відповідних чиновників про запланований на 22-25 листопада дитячий фестиваль мистецтв, під час якого і має відбутися хрещення, передає Credo.Press.

“У зазначеному документі, направленому Службою у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації директорам обласних закладів соціального захисту дітей, рекламується Міжнародний фестиваль мистецтв “Дивосвіт”, що проходить за підтримки релігійний організації, центр управління якої з недавнього часу знаходиться в Туреччині – “Запорізької єпархії УПЦ КП” і особисто “єпископа” Фотія”, – пише митрополит УПЦ МП Лука (Коваленко).

“З особливою радістю повідомляється, що зазначений підопічний Стамбула зробить “надзвичайну подію”, а саме охрестить дітей з дитячих будинків в храмі-музеї на Хортиці! Що ж, подія дійсно унікальне, особливо тим, що у неопалюваному приміщенні служитель культу з іноземною юрисдикційної приналежністю і сумнівною благодатністю, а правильніше сказати – безблагодатністю, хоче зробити дійство, яке буде схоже на православне Таїнство Хрещення, над беззахисними дітьми, за яких будуть вирішувати залежні від влади люди”, – додав митрополит.

   

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на informator.news