Житомирські правоохоронці проводять обшуки у будівлях єпархій УПЦ Московського патріархатуУ Житомирській області правоохоронці 3 грудня проводять обшуки у будівлях, які належать єпархіям УПЦ Московського патріархату,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на  Житомир.info

Інформацію про обшуки підтвердили в головному управління Нацполції в Житомирській області.

«У рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за статтею 161 Кримінального кодексу України (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії – ред.), 3 грудня працівники слідчого управління ГУНП в Житомирській області разом з працівниками СБУ проводять 8 санкціонованих обшуків у Києві, Житомирі, Овручі і Коростені. Обшуки проводяться у будівлях, приміщеннях та приватних оселях», - повідомила речник ГУНП Алла Ващенко.

Як стало відомо, обшуки проводять в приміщеннях, які належать Житомирській і Новоград-Волинській єпархії та Овруцько-Коростенській єпархії Української православної церкви Московського патріархату.

В управлінні Служби безпеки України в Житомирській області підтвердили участь співробітників СБУ в обшуках, які проводять працівники слідчого управління ГУНП.

Як повідомляв Християнський портал КІРІОС, СБУ 30 листопада проводила санкціонований обшук за місцем проживання настоятеля Свято-Успенського собору Києво-Печерської лаври митрополита УПЦ МП Павла (Лебедя). Слідчі дії проводились також за місцем розміщення майнового комплексу, який належить митрополиту Павлу. Кримінальне провадження розпочате теж за ч. 2 ст. 161 Кримінального кодексу України.