На Київщині горів храм Московського ПатріархатуВчора вранці, 9 грудня 2018 року, горів храм Свято-Троїцький в м. Ржищів Київської області (Білоцерківська єпархія УПЦ МП), у результаті чого повністю згоріли двері та пошкоджено розписи храму,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на оф.сайт УПЦ МП.

За словами штатного клірика храму УПЦ МП ієрея Георгія Гички, виходячи здому о 7-ій ранку на недільну Божественну літургію, він побачив, що Свято-Троїцький храм — у диму. Священик терміново викликав службу пожежної безпеки та поліцію.

«Пожежна служба, одразу прибувши на місце надзвичайної події, почала гасити палаючі двері, та праву сторону храму, звідки розповсюджувалося полум’я.  Потім прибігли парафіяни, вони стали допомагати гасити храм, який стояв весь у диму», — розповів подробиці пожежі ієрей Георгій Гичка.

За попередньою інформацією слідчого, відкрито кримінальне провадження за статтями «Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки» і «Підпал».

Священика викликали до Нацполіції на допит як свідка.

Парох храму ієрей Георгія, стверджує, що підозрюваний «розпалював макулатуру» біля дверей храму, звідки, за інформацією пожежної служби, й почала розповсюджуватися пожежа.

 

Хорватія море 2020 ціна