В окупованому Севастополі священик УПЦ МП провадить семінар для вояків -окупантів РФ 18 січня у бригаді матеріально-технічного забезпечення Чорноморського флоту РФ, розташованій в окупованому Севастополі, відбувся семінар на тему «Дисципліна у військових частинах. Офіцер – головний приклад дисципліни та порядку для рядовика»,-інформує сайт Севастопольського "благочиння" Кримської єпархії УПЦ (МП).

Участь у заході взяв протоієрей УПЦ (МП) Василь Гумаров, який є помічником начальника відділення з праці з віруючими військовослужбовцями відділу з праці з особовим складом ЧФ РФ,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на  "Релігія в Україні".

За повідомленням Севастопольського благочиння УПЦ (МП), о. Василь розкрив духовний аспект поняття «дисципліна» і пояснив, що головним стрижнем, на якому ґрунтується порядок в армії, є повага до церкви та держави, а також «на прикладі України розповів, що може статися з армією, коли у військовослужбовців зникає віра своєму урядові, який, у свою чергу, намагається підірвати авторитет церкви».

Напередодні, 16 сiчня, у Севастополі благочиний УПЦ (МП) Сергій Халюта під час панахиди за «беркутівцями»назвав українську владу «людьми, які прийшли з темряви».