Вибух у церкві Запоріжжя. 9 потерпілих.У м. Запоріжжя в Свято-Покровському храмі Української православної церкви Московського патріархату пролунав вибух, дев'ять людей постраждали. Очевидці стверджують, що вибухнув залишений біля дверей храму згорток. Про це повідомив один із служителів храму. 

"Біля дверей до храму лежав згорток, на нього ніхто не звертав уваги - він і вибухнув. Вибуховою хвилею знесло підлогу церкви всередині. Зовні видно тільки розбиті шибки. При вибуху постраждала матушка. Її з сильними опіками і рваними ранами швидка відвезла в п'яту міськлікарню" , - розповів служитель храму.


Як повідомили в Головному управлінні МНС України в Запорізькій області, повідомлення про вибух надійшло на 101 сьогодні о 16.26. 

Вибух церкви у ЗапоріжжіЯк повідомила помічник начальника управління Юлія Баришева, "в результаті вибуху в храмі постраждали 9 осіб, одна з яких -" матушка "госпіталізована у вкрай важкому стані в реанімаційне відділення, ще 8 людей отримали пошкодження, попередньо кваліфіковані медиками, як" легкого ступеня тяжкості " .

До місця події збіглося багато людей. За словами місцевих жителів, вибух було чути за два квартали від церкви.

На місці працюють міліція, МНС, медики. Крім того, місце НП досліджують вибухотехніки: не виключають, що вибух може повторитися. всіх людей просять відійти на велику відстань від храму.

80-ти річна жінка померла, через вибух у храмі. За даними СБУ, причиною вибуху став саморобний вибуховий пристрій.

Сьогодні 22.07.2010 року, відзначають 1022-річницю хрещення Русі!

Новинар