Ікона СталінаБуло це в Санкт-Петербурзі у 2008 році батюшка Євстафій (Жаков) помістив у своїй парафії ікону зі Сталіним. Тоді це викликало справжній скандал, через півроку ікону зняли, а батюшку розжалували з настоятелів. До речі, ікону священик забрав додому, де і повісив, а сталінізму не зрікся і досі.

 

Тепер в одній з московських церков виявили ікону із зображенням одного з найкривавіших радянських вождів ЙосипаСвята Матрона з Сталіном Сталіна. Мова йде про храм Святого Миколи, розташований у невеликому будинку між корпусами Російської державної бібліотеки. Приблизно за 10 метрів від входу у храмі висить ікона святої Матрони Московської, а поруч - зображення ключових моментів життя чудотвориці. На одному з таких зображень Матрона постає в компанії Сталіна.

 

Ікону сталіна посвятили в Києво-Печерській ЛавріДоходить і до України сумна хвиля. У неділю, 31 жовтня, арт-група А.К.Т. і "крадених Хліб" провели в Києво-Печерській Лаврі перформанс, спрямований проти тоталітарних тенденцій на пострадянському просторі. Молодь освятила ікону Сталіна.