Десятинна ЦеркваУчасники акції протесту з'ясовували стосунки з церковниками. Мітинг на місці Десятинної церкви переріс у штовханину. Як повідомив tochka.net один з учасників мітингу, представник організації "Україна Майбутнього" Тарас Кривенко, все почалося з того, що мітингувальники підійшли до церкви і попросили батюшок перестати дзвонити в дзвони.

"Служіння зараз немає. Вони почали дзвонити, щоб нам перешкодити. Під час такого з'ясування стосунків і почалася потасовка. Батюшка відштовхнув одного хлопця, потім іншого", - повідомив Кривенко.

За його словами, учасники акції викликали міліцію і "Беркут". Зараз складається протокол. "Зараз ситуація заспокоїлася. Акція протесту триває ", - розповів Кривенко. Учасники акції зібрали кілька пакетів сміття навколо Десятинної церкви, а пару символічних пакетів понесли до Київмісьдержадміністрації та Адміністрації Президента. "Це символічний жест. Ми просимо владу прибрати той сміття, яке скупчилося біля фундаменту Десятинної церкви ", - зазначив Кривенко. Нагадаємо, що мітинг біля Десятинної починався сьогодні спокійно і з піснями.Як повідомляла tochka.net, в середу пізно ввечері до руїн Десятинної церкви в центрі Києва пригнали шість вантажівок з будівельними вагончиками. Їх встановили поряд з дерев'яним храмом Різдва Богородиці Москвовська патріархату, побудованого в 2009 році.Десятинна Церква

У скандальні вагончики у Десятинної церкви поселять ченців. Нещодавно Київ не зміг вибрати кращу концепцію реставрації Десятинної церкви. Два протиборчих проекти набрали однакову кількість голосів. Тому, на місці Десятинної церкви побудують гібрид каплиці і храму. Вчора голова Київської держадміністрації Олександр Попов сказав, що забезпечить недоторканість Десятинної церкви.

 

Священики заперечують бійку з учасниками акції протесту проти забудови Десятинної церкви. Священики дерев'яної церкви, що поплизу залишків фундаменту Десятинної церкви в Києві, категорично заперечують будь-які зіткнення з учасниками мітингу у суботу.

"Ніяких сутичок не було. Зібралися там пару нехристів, нечисті, сатаністів і язичників, які почали кричати всілякі провокаційні гасла типу "Попа на ножа" і т.п. Але зараз не 34-й рік, тому нехай не сподіваються", - розповів tochka.net священик церкви отець Володимир. За його словами, служителі ніяким чином не контактували з мітингувальниками, а продовжували правити службу, що не подобалось учасникам акції. "Вони там намагалися підпалили огорожу навколо фундаменту, щось кричали. Але було видно, що то цілком все проплачено - прийшли у визначений час і пішли. Правда було там і кілька таких людей, в лапках, які намагалися нас провокувати з метою дестабілізації", - додав він.

Десятинна ЦеркваУ то й же час учасник акції протесту Тарас Кривенко повідомив tochka.net, що зараз біля Десятинної церкви нікого не лишилось, бо активісти, розбившись на групи пішли до Київської міської держадміністрації та Адміністрації Президента.

"Нажаль нам не дали поспілкуватися з Поповим, коли він виходив з будівлі КМДА. Нам просто завадила міліція", - розповів він. Кривенко також в цілому спокійно оцінив ситуацію, додавши, що учасники акції поприбирали територію біля десятинки і пішли. Нагадаємо, що мітинг біля Десятинної починався сьогодні спокійно і з піснями.

Як повідомляла tochka.net, в середу пізно ввечері до руїн Десятинної церкви в центрі Києва пригнали шість вантажівок з будівельними вагончиками. Їх встановили поряд з дерев'яним храмом Різдва Богородиці Москвовська патріархату, побудованого в 2009 році.

У скандальні вагончики у Десятинної церкви поселять ченців. Нещодавно Київ не зміг вибрати кращу концепцію реставрації Десятинної церкви. Два протиборчих проекти набрали однакову кількість голосів. Тому, на місці Десятинної церкви побудують гібрид каплиці і храму. Вчора голова Київської держадміністрації Олександр Попов сказав, що забезпечить недоторканість Десятинної церкви.

Джерело: tochka.net