Папа Франциск зустрівся із звільненим з полону священиком-салезіанцемСвятіший Отець прийняв в середу, 13 вересня, на приватній аудієнції священика-салезіанця о. Тома Ажанналіла,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на СКГ.

отець Том був звільнений у вівторок після 18 місяців ув'язнення, що відколи його викрали  невідомі озброєні особами в березні минулого року в Ємені.

Нагадаємо, 4 березня 2016 року в Адені в притулок для людей похилого віку, яким опікувалися монахині Матері Терези, увірвалися бойовики, ймовірно з «Аль-Каїди», вбили чотирьох сестер і ще 12 осіб, а потім викрали священика.

Уже через місяць після викрадення о. Тома Папа Римський Франциск закликав звільнити всіх, кого було взято в заручники в результаті будь-яких збройних конфліктів у світі, особливо згадавши індійського священика.

«В надії, отриманої нами Воскреслим Христом, я відновлюю свій заклик до звільнення всіх осіб, захоплених в районах збройних конфліктів: зокрема, я хочу згадати салезіанського священика Тома Ажанналіла, викраденого в Адені 4 березня», - сказав Папа перед читанням молитви «Цариця небесна »у Ватикані 3 квітня 2016 року.

«Хоча на перший погляд може іноді здаватися, що тьма зла і негаразди повсякденного життя беруть гору, Церква твердо знає, що над тими, хто слідує за Господом Ісусом, сіяє відтепер незаходяще світло Великодня».

Також відомо, що вирішальний внесок у звільненні викраденого священика вніс уряд Оману.