Сомбреро від Святішого Отця виставлять на аукціонСомбреро від Папи Франциска буде одним з лотів, виставлених на благодійному аукціоні, організованому в цьому році в дванадцятий раз архієпископом Неаполя, кардиналом Крешченца Сепе. "Капелюх сам по собі не має особливої ​​цінності, але оскільки його пожертвував Понтифік, став цінним", - сказав італійський ієрарх.

Він зізнався, що Президент Італії Серджіо Матарела віддав для аукціону свої шахи, а прем'єр-міністр Паоло Женцілоні - серію малюнків, зроблених методом шовкографії.

Благодійний аукціон відбудеться 15 грудня 2017 року в неаполітанській садибі громадського телебачення "RAI". Отримані гроші призначать, як завжди, на потреби місцевої дитячої лікарні. Цього року кошти підуть на покупку, серед іншого, інкубаторів та апаратури для онкологічних досліджень.

Франциск практикує такий спосіб благодійності досить часто.

Нещодавно так сталося з подарованим йому елітним "Lamborghini", який буде проданий на аукціоні "Сотбіс", а дохід призначатиметься на утримання трьох благодійних проектів. Автомобілі, якими Папа Франциск переміщався по Польщі під час Всесвітніх днів молоді в 2016 р, також виявилися на благодійному аукціоні. І подарований йому влітку 2013 року в честь 110-річчя підприємства "Harley-Davidson" однойменний мотоцикл був проданий на аукціоні, а виручені майже 250 тис. євро передані римському "Caritas".

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.