В Індії група радикалів напала на католицький коледжСотні поліцейських зосереджено у католицькому коледжі Св. Марії у м. Ведеш, єпархія Сагар в штаті Мадхья-Прадеш в центральній Індії, оскільки групи правих індуїстів загрожують зробити індуїстські ритуали в приміщеннях католицького навчального закладу,- повідомляє Християнськи портал КІРІОС з посиланням на Седмицю та Fides.

«Спокій вже повернулося на це місце, так що в цьому районі залишилися тільки постові поліцейські. Ми ще раз дякуємо міністру внутрішніх справ Раджнатха Сінгха і поліціъ штату Мадхья-Прадеш. І велике спасибі за ваші молитви. Батьки і сестри і інші співробітники перебувають в шоці. Продовжуйте молитися за них », - сказав єпископ Теодор Маскаренхас, генеральний секретар Конференції католицьких єпископів Індії (CBCI), який стежить за ситуацією навколо коледжу.

4 січня понад 900 осіб Ахил Бхаратія Відьярті Парішад (Abvp), одна зі студентських право-індуїстських угруповань, пригрозили зібратися і насильно зробити в коледжі «Аарті Бхарат Мата» - ритуал культу національної персоніфікації Індії як «богині матері», представленої у вигляді богині Дурги , одягненої в помаранчеве сарі, в супроводі лева) і ритуали на честь інших індуїстських ідолів.

«Поліція штату Мадхья-Прадеш запевнила церковну владу в повному захисті з боку поліції. Священики, які керують коледжем, однак вважають, що ситуація потенційно дуже небезпечна, оскільки очікується, що понад 900 активістів зберуться в порушення поліцейських наказів. 30 грудня вже мав місце акт агресії, незважаючи на присутність 20 поліцейських. Нам потрібно більше молитися. Ми тримаємо зв'язок з Федеральним міністерством внутрішніх справ », - сказав єпископ Маскаренхас.

«Ми дякуємо нашому міністру внутрішніх справ Сінгха за безпосереднє втручання в забезпечення безпеки нашого інституту і священиків, монахинь, співробітників коледжу, співробітників і студентів. Повідомлялося, що велика група активістів зібралася за межами коледжу, прагнучи проникнути в приміщення. Але величезний батальйон поліції впевнений, що впорається з ситуацією », - додав прелат.

Нагадаємо, що недавно, в період святкування Різдва, група індуїстських радикалів напала на семінаристів і священиків з Сатна, коли вони відвідували кілька сіл, де виконали різдвяні пісні.