Двоє пакистанських християн застрелені на південному заході країниДвоє пакистанських християн були застрелені в неділю, 15 квітня 2018 року, на південному заході Пакистану ,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Седмицю та voanews.com. Ще вісім людей отримали поранення.

Невідомі озброєні особи відкрили вогонь по групі людей, що виходили з церкви в Кветті - адміністративному центрі провінції Белуджистан.

Поки ніхто не взяв на себе відповідальність за атаку, хоча в минулому ісламські бойовики неодноразово здійснювали подібні атаки проти релігійних меншин в регіоні.

Раніше в цьому місяці «Ісламська держава» взяла на себе відповідальність за атаку, в результаті якої було вбито четверо християн.

В останні місяці в Белуджистані спостерігається збільшення кількості нападів, скоєних бойовиками-ісламістами. У провінції діють бойовики з числа белуджських сепаратистів.

Пакистанські влада стверджує, що прихильники «Ісламської держави» використовують бази на «некерованих» територіях в сусідньому Афганістані для атак проти Пакистану.