Бенедикт XVI святкує 91-й День народженняБенедикт XVI святкує 16 квітня 2018 р 91-й День народження. Йозеф Ратцингер народився в Марктль на Інні в Німеччині 16 квітня 1927 р. Був обраний на Престол св. Петра 19 квітня 2005 року. 11 лютого 2013 року проголосив про свою відставку, в яку пішов 28 лютого 2013 р.

Святкування пройде в монастирі "Mater Ecclesiae" на території Ватикану в невеликій групі з участю брата Папи на пенсії, 94-річного о. Георга Ратцінгера.

У минулі дні Бенедикт XVI вже прийняв у своїй ватиканської резиденції кілька вітальних візитів. Його гостем зовсім недавно був кардинал Леонардо Сандрі, префект Конгрегації у справах Східних Церков, який подарував нове офіційне видання довідника "Oriente Cattolico". Кілька днів тому Папа також прийняв абата Максиміліана Хайма з групою цистерсіанців з абатства Хайлигенкройц в Австрії.

16 жовтня в Ватиканські фільматеці планується показ документального фільму "Бенедикт XVI - час істини" (Benedetto XVI, l'ora della verità), який потім вийде на італійському католицькому каналі "TV2000".

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.