Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

ВДМ2019 Панама: Папа пообідав з представниками молодіПісля Святої Меси в катедральному соборі Пресвятої Марії, Папа Франциск від’їхав до Семінарії святого Йосифа, де спожив обід з 5 юнаками і 5 дівчатами різних національностей, які представляли всі континенти.

В трапезі, що проходила в приязній родинній атмосфері, взяв участь також Архиєпископ Панами Хосе Домінґо Улльоа Мендьєта. Після обіду Папа кілька хвилин молився в семінарійній каплиці, а далі привітався із семінаристами, заохочуючи завжди служити Господеві.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.