Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

ІД взяло на себе відповідальність за теракт на ФіліппінахТерористичне угрупування ІД оголосило, що бере на себе відповідальність за теракт в католицькому соборі філіппінського міста Холо,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на "Інтерфакс".

Напередодні два терориста смертника привели в дію вибухові пристрої в католицькому храмі міста Холо і на його парковці.

В результаті теракту загинули 20 осіб, 111 осіб отримали поранення.

Агентство Associated Press також повідомляло, що число загиблих в результаті вибухів всередині і біля входу в католицьку церкву на Філіппінах збільшилося до 27 осіб. Однак місцева поліція пізніше спростувала цю інформацію.