21 червня Папа зустрінеться в Неаполі з богословамиДругий візит до цього південноіталійського міста пов’язаний з участю в зустрічі, присвяченій вивченню богослов’я у світлі започаткованої реформи церковних навчальних закладів.

Папа Франциск 21 червня відвіває Неаполь. Про це у понеділок, 11 лютого 2019 р., повідомив Алессандро Джізотті, виконуючий обов’язки Директора Ватиканського прес-центру. Метою поїздки є участь в зустрічі на тему «Богослов’я після Veritatis Gaudium у Середземноморському контексті», яку організовує Південноіталійський Папський Богословський Факультет, що має осідок в цьому місті.

Програмою візиту передбачено лише участь у згаданій зустрічі, урочисте прилюдне засідання якої відбудеться на площі перед навчальним закладом. Папа Франциск виголосить промову, зосереджену на темі заходу, а після обіду повернеться до Ватикану.

Запланована подорож є короткотривалою та обмежена участю лише в академічному заході. З громадою Неаполя Святіший Отець зустрічався чотири роки тому, відвідуючи місто 21 березня 2015 року. Цей візит включав зустрічі з молоддю, богопосвяченими особами й духовенством, хворими та в’язнями, молитву в санктуарії в Помпеях та Євхаристійне богослуження на центральній площі міста.

Рік тому, 29 січня 2018 р., була проголошена Апостольська конституція Папи Франциска «Veritatis Gaudium» щодо церковних університетів і факультетів.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан   

Хорватія море 2020 ціна