15 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану на Пагорбі Слави відбулося віче-реквієм "Окликом з вічності - Афганістан".
Священнослужителі міста відслужили поминальну панахиду за загиблими воїнами-інтернаціоналістами.
Закінчилось віче покладанням квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам в Афганістані Всі присутні мали змогу скуштувати військової польової каші.
Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на rkc.lviv.ua