У суботу, 16 лютого 2019 року Апостольський нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті знову відвідав окупований Донецьк, де в парафіяльному костелі св. Йосифа Ремісника очолив Святу Месу.
Йому співслужили єпископ-помічник Харківсько-Запорізький Ян Собіло, котрий супроводжував архієпископа Клаудіо у цій поїздці, місцевий настоятель о. Микола Пілецький TChr та інші священики.
Попередні відвідини Донецька представником Ватикану відбулись, зокрема, 30 березня 2018 року, 16 грудня і 11 липня 2017 року, а також 17 грудня і 25 березня 2016 року.
Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на rkcinua.