Сотні віруючих прийшли 17 березня 2019 року в Свято-Георгіївську церкву в Агланціі в Нікосії, щоб відсвяткувати Торжество Православ'я, передає грецьке інформаційне агентство «Ромфея».
Архієпископ Кіпрський Хризостом очолив Божественну літургію у співслужінні митрополита Бріульского Пантелеймона (Константинопольський Патріархат).
За традицією навколо храму віруючі пройшли хресним ходом, тримаючи в руках святі образи, як це прийнято в цей день в пам'ять про відновлення іконошанування у Візантійській імперії.
Після богослужіння на питання журналістів на тему здоров'я, Блаженніший Архієпископ Хризостом сказав: «По милості Божої рак покинув мене!» Предстоятель Кіпрської Православної Церкви також зазначив, що відправиться в Англію на початку квітня, де фахівці подбають про його хворій нозі.
Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Седмицю.