Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Архієпископ Кіпрський Хризостом зцілився від онкологічного захворюванняСотні віруючих прийшли 17 березня 2019 року в Свято-Георгіївську церкву в Агланціі в Нікосії, щоб відсвяткувати Торжество Православ'я, передає грецьке інформаційне агентство «Ромфея».

Архієпископ Кіпрський Хризостом очолив Божественну літургію у співслужінні митрополита Бріульского Пантелеймона (Константинопольський Патріархат).

За традицією навколо храму віруючі пройшли хресним ходом, тримаючи в руках святі образи, як це прийнято в цей день в пам'ять про відновлення іконошанування у Візантійській імперії.

Після богослужіння на питання журналістів на тему здоров'я, Блаженніший Архієпископ Хризостом сказав: «По милості Божої рак покинув мене!» Предстоятель Кіпрської Православної Церкви також зазначив, що відправиться в Англію на початку квітня, де фахівці подбають про його хворій нозі.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Седмицю.