Болгарія готується до зустрічі Святішого ОтцяБолгарські католики пишаються тим, що Понтифік менш ніж через 20 років вдруге відвідає їхню країну. Папа Франциск 5-7 травня 2019 р поїде з Апостольським візитом до Болгарії і Північну Македонію.

Єпископ Крісто Пройкав, голова Міжобрадової Конференції єпископів Болгарії, зізнався, що єпископат запросив Папу відразу після його обрання. "Це не стало, звичайно, аргументом, який переважив. Все вирішив стиль Папи Франциска, для якого одним із пріоритетів є периферії суспільства і Церкви. Болгарія є південними воротами Європи і першою християнської країною континенту. Після Грузії, ми - друга православна країна, яку Святіший Отець відвідає під час свого понтифікату ", - зауважив ієрарх.

Він зазначив, що паломництво Папи Франциска стане великою подією не тільки для болгарських католиків, а й всього 7-мільйонного населення країни. "Виросло нове покоління, яке вперше побачить Папу. Всі католики охоче і з ентузіазмом чекають Папу Франциска ", - сказав єпископ Пройкав.

На думку ієрарха, візит демонструє, що Католицька Церква пам'ятає про мале стадо болгарських католиків. Він запевнив, що у зустрічах з Понтифіком в м .Раковське і Софії візьме участь максимально велика кількість католиків обох обрядів, яких в Болгарії близько 60 тис.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.