Курси жестової мови у ВатиканіПапська рада зі сприяння нової євангелізації відновивла в ці дні курси мови жестів для використання в душпастирській праці.

Як пояснив президент Папської ради архієпископ Ріно Фізікелла, жестова мова є «важливим пастирським інструментом, який дозволяє глухим людям, а також людям з особливими комунікативними потребами, спілкуватися за допомогою мови, який отримавшої більш універсальне поширення».

Курси жестової мови адресовані головним чином студентам римських Папських університетів. У них беруть участь семінаристи, монахині, священики і миряни різних національностей. Особлива увага приділяється лексиці, необхідної для катехизації та для залучення до Таїнств.

Мільйони глухих людей в світі не отримують належної пастирської допомоги і не мають в розпорядженні інструментів, що дозволяє їм зустріти Господа в Таїнствах і активно брати участь в християнському житті. Ініціатива Папської ради зі сприяння нової євангелізації спрямована на розробку більш інклюзивної і більш доступною євангелізації, що долає всі бар'єри.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.