Фонд «Кірхе ін Нот» нагороджений за допомогу гнаним християнамМіжнародний благодійний фонд «Кірхе ін Нот» ( «Допомога Церкві в потребі») став лауреатом премії постійного спостерігача Ватикану при ООН «Шлях до миру».

Висока нагорода присуджена за ту допомогу, яку надає «Кірхе ін Нот» християнам - жертвам гонінь і дискримінації, повідомив представник Святого Престолу при ООН архиєпископ Бернардіто Ауса, що є також президентом фонду «Шлях до миру».

Фонд «Шлях до миру» ( «Path to Peace») був створений в 1991 році. Серед лауреатів премії за попередні роки - колишні генеральні секретарі ООН Бутрос Бутрос-Галі і Кофі Аннан, нунцій в Сирії кардинал Маріо Дзенарі, «Група св. Марти »- міжнародний альянс католицьких лідерів і керівників поліції, що борються з торгівлею людьми та сучасним рабством, інші відомі політики і релігійні діячі.

Церемонія нагородження відбудеться 22 травня в Нью-Йорку - фонд буде представляти його виконавчий президент Томас Хайне-Гельдерн.

За минулий рік «Кірхе ін Нот» підтримав понад 5000 проектів в 139 країнах світу. Зокрема, католицькі благодійники надали велику допомогу християнам Близького Сходу, які стали жертвами релігійної нетерпимості і конфліктів. Фонд забезпечив доставку в неспокійний регіон продуктів харчування, медикаментів, фінансував будівництво житла і шкіл для біженців, реставрацію зруйнованих церков.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на blagovest