Священик - капелан врятував з палаючого Нотр-Даму терновий вінець Ісуса ХристаУ Франції називають героєм капелана паризької пожежної бригади Жана-Марка Фурньє – саме завдяки його зусиллям з палаючого Нотр-Даму вдалося врятувати важливі християнські реліквії, у тому числі - терновий вінець Ісуса Христа,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на eurointegration

Виступаючи перед журналістами в Соборі, мер 15-го округу Парижа Філіп Гужон заявив у вівторок, що саме отець Фурньє наполіг на тому, аби йому дозволили увійти до палаючої будівлі разом з пожежниками та врятувати реліквії.

"Священика вже вважають героєм, оскільки саме його участь стала ключовою для порятунку предметів, що мають величезну сакральну цінність", - наголошує видання.

"Він взагалі не показував страху. Він пішов прямо до реліквій і переконався, що вони в безпеці. Він має справу з життям і смертю щодня, і не проявляє страху", - заявило виданню Daily Mail джерело в екстрених службах Парижа, називаючи капелана "абсолютним героєм".

Хоробрість отця Фурньє вже була відзначена після терористичної атаки в концертному залі "Батаклан" у листопаді 2015 року, коли він доглядав за пораненими і молився за мертвих.

У минулому отець Фурньє працював в Німеччині і в західному французькому департаменті Сарте, перш ніж приєднатися до паризької пожежної бригади. Він також служив в єпархії французьких збройних сил і деякий час перебував в Афганістані.

Нагадаємо, як повідомляв Християнський портал КІРІОС, з палаючого Собору Паризької Богоматері вдалося врятувати частину святинь – у тому числі терновий вінець Ісуса Христа і туніку святого Людовіка. Усередині вдалося також врятувати кілька ікон, але великі полотна винести було неможливо.