Вперше радником міста-держави Ватикан стала жінкаПапа Римський Франциск призначив 17 квітня двох нових радників - членів Папської комісії у справах міста-держави Ватикан. Серед них італійська черниця Алессандра Смеріллі, яка стала першою жінкою, що зайняла цей пост.

Відповідно до основного закону держави-держави Ватикан, затвердженим Папою Іваном Павлом II в листопаді 2000 року, законодавча влада маленької держави здійснюється Папської комісією. Її очолює кардинал, який є також губернатором Ватикану (в даний час - Джузеппе Бертеллі). Щоб допомогти комісії в розробці законів, понтифік призначає на п'ятирічний термін радників, роль яких - консультативна.

Одним з таких радників буде відтепер 45-річна черниця-селезіанка Алессандра Смеріллі, професор політекономії Папського педагогічного факультету «Auxilium». У жовтні минулого року вона брала участь в роботі Синоду єпископів на тему «Молодь, віра і розрізнення покликань».

Радником Папської комісії у справах міста-держави Ватикан також призначено Антоніо Ріцці. 54-річний юрист служить адвокатом верховного суду Італії і професором приватного права римського університету «Tor Vergata».

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на blagovest.