Святіший Отець розмовляв з Президентом США на тему Нотр-ДамПрезидент США Дональд Трамп подзвонив Святішому Отцеві Франциску, щоб передати співчуття у зв'язку з пожежею в паризькому соборі Нотр-Дам.

"Понтифік 17 квітня 2019 р ввечері провів телефонну розмову з Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом, який висловив Папі від імені американського народу близькість в зв'язку з пожежею в соборі Нотр-Дам", - йдеться в офіційній заяві Залу Друку Святого Престолу.

За USA Today, Президент США запевнив Папу Франциска в тому, що Сполучені Штати готові підтримати Францію у відновленні храму, пропонуючи експертів в галузі реставрації та будівництва. За день до цього, Трамп подзвонив Президенту Франції, щоб обговорити наслідки пожежі, яка в понеділок значно пошкодила 850-річний собор.

Треба нагадати, що 16 квітня 2019 року відбулася телефонна розмова Папи Франциска з Еммануелем Макрон, в ході якої Святіший Отець висловив свою солідарність з французьким народом. Також в своєму твіттер-повідомлення Понтифік послався на паризьку трагедію і закликав перетворити печаль від руйнування храму в надію від його відновлення.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.

Хорватія море 2020 ціна