Великдень на площі св. Петра: квітковий подарунок з НідерландівУ Великодню неділю площа св. Петра у Ватикані перетвориться на справжній квітучий сад: майже 58 тис. квітів, декоративних рослин і квітів прикрасять простір перед базилікою.

Традиційний квітковий подарунок з Нідерландів з нагоди Великодніх свят Понтифік отримає вже в тридцять третій раз, повідомляється у відповідному прес-релізі.

Квіткове оздоблення площі - результат роботи команди голландських флористів з 30 осіб.

Безпосередньому здійснення дизайн-проекту на майданчику перед ватиканською святинею передують підготовчі роботи, які починаються вже восени: розробляються і затверджуються макети композицій, відбираються найбільш красиві і підходящі квіти і рослини.

У вівторок перед Великоднем тижнем транспорт, навантажений 30-ма тоннами квітів, відправляється з Нідерландів, щоб у Великий четвер прибути в Рим. Протягом двох наступних днів площа св. Петра у Ватикані перетворюється на справжній квітучий весняний сад.

Новизною цього року стане рясне використання у флористичній композиції стреліції королівської, широко відомої під назвою "райський птах". Особливістю цієї рослини родом з Південної Африки є квіти насиченого оранжево-синього кольору.

Як і в минулі роки, центральне місце в оздобленні площі св. Петра займуть сферичні композиції з троянд чайно-гібридного сорту "Аваланж" білого, рожевого і персикового кольорів. Вони будуть розташовані посеред килима з 35 тис. різнокольорових квітів тюльпанів, нарцисів, гіацинтів і амариліс.

Перед базилікою можна буде побачити десятки квітучих дерев, в тому числі берези і верби. Вони будуть утворювати зелений фон, який підкреслить яскраву палітру кольорів на площі, де 21 квітня 2019 р зберуться тисячі віруючих, щоб взяти участь у святковій Євхаристії за участю Папи Франциска і отримати традиційне благословення "Urbi et Orbi".

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.

Хорватія море 2020 ціна