Понтифік уділить таїнство хрещення восьми катехуменамПід час Великоднього Вігілії, ввечері 20 березня 2018 року, Папа Франциск уділить таїнство хрещення восьми дорослим особам. Урочиста літургія в базиліці св. Петра почнеться о 20.30 за центральноєвропейським часом.

Четверо катехуменів є з Італії, по одному з Албанії, Еквадору, Індонезії та Перу. Старші з них - 61-річна індонезійка, яка під час хрещення отримає ім'я Анастазія Клара, і 40-річна італійка Сільвана; наймолодший з групи - 21-річний італієць з хресним ім'ям Джованні Батіста.

У літургії Пасхальної Вігілії візьмуть участь кілька десятків тисяч віруючих, які прибули до Риму з різних куточків планети. Служитимуть св. Месу з Понтифіком будуть десятки кардиналів і єпископів, а також сотні священиків.

21 квітня, у Великодню неділю, о 10.00 понтифік очолить св. Месу на ватиканській площі, після якої о 12.00 приділить урочисте благословення "Urbi et Orbi" і звернеться з посланням з центральної лоджії базиліки св. Петра.

З приводу великодніх свят в Римі введені надзвичайні заходи безпеки. В охороні правопорядку задіяні тисячі поліцейських і співробітників спецслужб. Особливий контроль здійснюється на площі св. Петра і території, прилеглої до Ватикану.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.