Папа святкув іменини і нагадав про важливість розаріяЯк повідомляв Християнський портал КІРІОС, 23 квітня, коли в Католицькій Церкві згадується св. Юрій, Папа відзначав свої іменини. Ім'я цього святого, в його іспаномовної формі - Хорхе, Понтифік отримав від своїх батьків.

Папа Франциск побажав відсвяткувати іменини в особливій спілкуванні з молоддю. Через посередництво Святого елемазінарії він подарував 6 тис. вервиць (розарій), які були зроблені до Всесвітніх днів молоді в Панамі, юнакам і дівчатам з Міланської архиєпархії, повідомила Зал Печатки Святого Престолу.

Вранці 23 квітня 2019 р. молодь брала участь у св. Месі, яку у ватиканській базиліці відслужив архієпископ Мілана Маріо Дельпіні. 24 квітня вона була присутня на загальній аудієнції на площі св. Петра.

Даруючи дітям розарії, Святіший Отець закликав пам'ятати про нього в молитві, та, нагадуючи, що через тиждень почнеться місяць травень, який в Церкві присвячений Богоматері.

В день своїх іменин Папа Франциск не залишив без уваги знедолених. Він передав 20-кілограмове шоколадне яйце бідним, які приходять в їдальню римського "Caritas", що розташовується біля залізничного вокзалу "Termini".

Небесний покровитель Святішого Отця - св. Юрій - жив на рубежі третьому-IV ст. Він походив із християнської палестинської сім'ї і займав високу військову посаду. Після смерті матері, отримав багатий спадок, який роздав бідним. У період переслідування християн імператором Діоклетіана не зрікся своєї віри, за що, після довгих катувань, був убитий. Це сталося 23 квітня 303 р. Культ св. Юрія з тих пір розповсюдився по всьому християнському світу.

Папа Франциск був хрещений як Хорхе Маріо, через вісім днів після свого народження, 25 грудня 1936 року, в парафіяльному костелі св. Карло Борромео, на околиці Буенос-Айреса, де проживали його батьки. Таїнство хрещення йому приділив італійський священик-селезіанин, о. Енріко Пацолі, який потім зіграв важливу роль в духовному становленні майбутнього понтифіка. Папа називав його "по-справжньому святим" і "прикладом церковного служіння і чернечої посвяти".

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.