У Ватиканських музеях починається щорічний період вечорів мистецтва. Глядачам надається культурна програма, яка триватиме майже до півночі.

Щоп'ятниці з 26 квітня по 25 жовтня 2019 р Ватиканські музеї будуть відкриті, крім звичайного графіку, також і додатково: з 19.00 до 23.00.

У ці дні буде можливість не тільки подивитися шедеври папської художньої скарбниці, але також послухати концерти класичної, джазової або італійської народної музики в ексклюзивній атмосфері. Вони будуть починатися о 20.00 одночасно на двох майданчиках: у Дворі Піньі (Cortile della Pigna) і в григоріанському музеї світського мистецтва (Museo Gregoriano Profano).

Програма музичних вечорів є на сайті www.museivaticani.va. Їх відвідування включено у вартість вхідного квитка, замовити який можна виключно онлайн.

 В рамках ініціативи, яка називається "Museidisera" (Музейні вечори), відвідувачам Ватиканських музеїв будуть відкриті: Григоріанський єгипетський музей, Музеї Піа-Клементина, Галерія канделябрів, Галерея гобеленів, Галерея географічних карт, Станці Рафаеля, Кімнати Борджіа, Колекція сучасного мистецтва, Сикстинська капела, Галереї Ватиканської Апостольської Бібліотеки, а також Кімнати св. Пія V, в яких зібрані керамічні вироби епохи Середньовіччя і Відродження, а також мініатюрні мозаїки XVIII-XIX ст.

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.