Зеленський зустрівся з главами ПЦУ та УПЦ МППереможець президентських виборів Володимир Зеленський в один день зустрівся з представниками ПЦУ та УПЦ (МП).

30 квітня, в день коли ЦВК офіційно оголосила результати президентських виборів, він зустрівся з предстоятелем Православної церкви України Епіфанієм. Згодом стало відомо, що цього ж дня він також зустрівся з патріархом Філаретом, а також главою УПЦ (МП) Онуфрієм. Усі троє, згідно з повідомленнями, привітали пана Зеленського з обранням на посаду президента.

Зустрічі з Епіфанієм та Філаретом

Як повідомляв Християнський портал КІРІОС, Володимир Зеленський зустрівся з главою помісної Православної церкви України Епіфанієм у Михайлівському золотоверхому монастирі в Києві.

Під час зустрічі обговорювалися проблеми, які стоять перед українцями, зокрема "багаторічний конфлікт на Донбасі", повідомила прес-служба Київської Митрополії Православної Церкви України (ПЦУ).

"Обраний Голова держави та Митрополит Епіфаній були єдині у тому, що Церква має молитись, а держава робити все, аби всі регіони нашої країни жили в мирі і спокої", - йдеться в повідомленні.

Також глава ПЦУ і переможець виборів обговорили теми боротьби з корупцією та бідністю.Зеленський зустрівся з главами ПЦУ та УПЦ МП

Пам'ятний подарунок подарував Володимиру Зеленському і почесний патріарх Православної церкви України Філарет, як повідомляється на офіційній сторінці Команди Зеленського у Facebook.

"Філарет привітав новообраного главу держави з перемогою на виборах та закликав використати дану йому владу для сприяння добру і подолання зла", - йдеться в повідомленні.

Зустріч з Онуфрієм

Цього ж дня Володимир Зеленський зустрівся і з главою Української православної церкви (Московського патріархату) Онуфрієм, як повідомив інформаційно-просвітницький відділ УПЦ (МП).

Зустріч відбулася на території митрополичої резиденції у Феофанії.

Митрополит Онуфрій, так само як і глава ПЦУ, привітав пана Зеленського з Великоднем та перемогою на виборах.

"Учасники зустрічі також обговорили ситуацію, яка склалася в релігійній сфері України", - йдеться в повідомленні.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на bbc.com