Календар богослужінь Папи з травня по липеньДві Апостольські подорожі, пастирський візит в Італії, пресвітерські свячення в базиліці святого Петра та богослужіння з нагоди важливих дат літургійного календаря: такою є програма великих прилюдних богослужінь, які Святіший Отець очолить протягом наступних місяців.

Бюро Папських літургійних богослужінь оприлюднило програму відправ, які Папа Франциск очолить протягом найближчих двох місяців. У травні, крім богослужінь під час Апостольської подорожі до Болгарії та Північної Македонії, що відбуватиметься від 5 до 7 травня, заплановано також Святу Месу в базиліці Святого Петра у Ватикані в IV Неділю Пасхи (12 травня), під час якої Святіший Отець уділятиме пресвітерські свячення.

Червень також розпочнеться Апостольською подорожжю: від 31 травня до 2 червня Папа Франциск перебуватиме в Румунії. Повернувшись до Ватикану, вже в суботу, 8 червня, він очолить на площі Святого Петра молитовне чування напередодні П’ятидесятниці, а наступного дня, в неділю, 9 червня, відслужить на площі Святого Петра Євхаристійне богослуження. Через тиждень, в урочистість Пресвятої Тройці (16 червня), Святіший Отець відвідає терени італійської дієцезії Камеріно-Сан-Северіно-Марке, які постраждали від землетрусів, де відслужить Святу Месу. Врешті, в суботу, 29 червня, Папа очолить Євхаристійне богослуження в базиліці Святого Петра з нагоди урочистості святих Петра і Павла, під час якого поблагословить паллії для нових митрополитів.

У понеділок, 1 липня, Глава Католицької Церкви проведе консисторію кардиналів з метою розгляду деяких канонізаційних справ.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.