Як заявив президент «Відкритих дверей» Карл Меллер, організації, яка бореться проти гонінь на християн, в Пакистані були зафіксовані випадки, коли потерпілим від повеней християнам, відмовляли в допомозі. Так само К. Меллер додав, що в деяких випадках, людям пропонували «залишити країну або прийняти іслам» в обмін на надання допомоги. Повідомляє Сatholic Сulture.

Разом з тим у країні працюють волонтери християни, які намагаються допомагати всім жертвам повеней, незалежно від їх релігійної приналежності. «У єпархії ми допомагаємо всім - повідомив єпископ Хайдерабада Макс Джон Родрігес - Багато віруючих і католицькі волонтери працюють у цьому регіоні».

«Що стосується допомоги, яку поставляють ісламські благодійні групи, то вони виправдовують себе тим, що відповідно до їх вченням, гроші від закят (милостиня в ісламі) повинні йти тільки до мусульман» - додав він. «Ми повинні мати на увазі, що в цій країні спостерігається широка дискримінація по відношенню до представників меншин і бідним робітником. Це широко поширений місцевий менталітет, який також може впливати на цю трагедію »- сказав насамкінець Єпископ Родрігес.