ЕвтаназіяСерйозне стурбування в мешканців Австралії, вже у найближчу суботу пізно увечері в чотирьох найбільших містах країни по телебаченню почнуть транслювати рекламні ролики, що розповідають про те, що «евтаназія - це добре».

Також на вулицях міст з'являться білборди, які також будуть переконувати жителів у «гуманності та демократичності вибору добровільного відходу з життя».

Філіп Нічке (Philip Nitschke), який очолює рух за евтаназію, заплатив за рекламу на щитах 60 000 доларів США. А в роликах будуть показувати дуже стару і дуже хвору людину, яка буде питатися в об'єктив камери: «Чому ви не даєте мені вибору?» Філіп Нічке не приховує того, що гроші на агітацію за евтаназію, включаючи дорогі рекламні ролики та оплату їх показу по ТБ, він і заснований ним рух Exit International отримали від якоїсь організації з Індії. Багато громадських організацій Австралії вже заявили, що подадуть на Філіпа Нічке позов до суду з вимогою заборонити рекламу узаконеного вбивства на телеекранах країни і на її вулицях.

Першою країною, де була узаконена евтаназія, стали Нідерланди. Ще в 1984 році Верховний суд цієї країни визнав легальною добровільну евтаназію. У Бельгії евтаназія була легалізована в 2002 році. А в Сполучених Штатах надання допомоги в здійсненні добровільного відходу з життя невиліковно хворим було дозволено в листопаді 1994 року в штаті Орегон, а в листопаді 2008 року - в штаті Вашингтон.