Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Великий і Всемогутній Боже! Зішли на мене з високих і святих своїх Небес і від Престолу своєї святої Слави й Благодаті - Твою святу Мудрість, яка перебуває праворуч від Тебе.

Дай мені Мудрість Твого уподобання, щоб я в житті умів усе те, що Тобі є милим: гаряче бажати, мудро шукати, в правді признавати і досконало все виконувати, на славу і честь Твого Святого Імені, "на хвалу Слави Твоєї".

Дай мені, Боже, Мудрість мого стану, щоб я все виконував, чого Ти бажаєш і мені доручаєш.

Дай мені Мудрість розуміти мої обов'язки, дай мені мудрість моїх обов'язків і дай мені їх виконати так, як потрібно і як належить на Славу Твою і на користь моєї душі.

Дай мені Мудрість Твого Святого Духа в розпізнанні Твоїх доріг і Мудрість ходити стежками Твоєї Святої Волі і Твоїх Заповідей.

Дай мені Мудрість радості і Мудрість смутку: нехай я тішуся лише тим, що до Тебе веде, нехай буду засмученим лиш тим, що від Тебе віддалює.

Дай мені Мудрість праці та Мудрість відпочинку: нехай мені буде розкішшю - праця для Тебе, а втомою - відпочинок без Тебе.

Дай мені Мудрість щирого і простого намірення: Мудрість простоти, Мудрість щирості. Нехай серце моє звертається до Тебе і в усьому шукає Тебе протягом цілого життя.

Дай мені Мудрість послуху для Твоїх Законів і Настанов, для Твоєї Церкви.

Дай мені Мудрість чистоти, відповідно до мого стану та покликання.

Дай мені Мудрість терпеливості, Мудрість покори, Мудрість веселості і поваги, Мудрість Господнього страху, Мудрість правдомовності і добрих діл.

Дай мені, Боже, Мудрість співчуття, уваги і обережності, нехай мене не зводить на бездоріжжя ніяка порожня й негідна думка.

Дай мені Мудрість правоти, нехай мене ніколи не зводить з дороги моїх обов'язків ніяке егоїстичне намірення.

Дай мені Мудрість відважності й сили, нехай мене не переможе ніяка буря й негода.

Дай мені Мудрість свободи, нехай мене ніколи не поневолить ніяка насильна пристрасть!

(З цього місця прохання Мудрості стосуються, найперше, людей, які посвятили своє життя на щоденне, постійне і повсякчасне служіння Богові, Церкві і народові).


Дай мені Мудрість богословських і моральних чеснот: віри, надії, любові, шляхетності, побожності, стриманості і відваги.

Дай мені, Боже, Мудрість апостолів, Мудрість мучеників.

Дай мені Мудрість священичу й душпастирську.

Дай мені Мудрість проповідників і вчителів.

Дай мені Мудрість служителів Святих Тайн.

Дай мені Мудрість Євхаристійну і Мудрість молитви та духовного зростання.

А найперше, Господи, дай мені Мудрість середечного розкаяння і досконалого жалю та правдивого смирення й навернення до Тебе.

Дай мені Мудрість пізнання себе в моїй немочі й злобі.

Дай мені Мудрість утихомирення тіла і посту.

Дай мені Мудрість відречення і пожертвування собою, дай мені Мудрість жертви, Мудрість хреста, Мудрість терпіння.

Дай мені Мудрість великого Твого апостола Павла, щоб я його Послання добре розумів, пам'ятав та вмів їх пояснювати Твоєму народові.

Дай мені Мудрість обох великих Твоїх верховних першоапостолів - Петра і особливо Павла, щоб я розумів наміри Твого Божого Провидіння, які керують Церквою, дай мені Мудрість послуху їм та Твоїй Святій Вселенській Православній Апостольській Церкві.

Дай мені ту Мудрість, якої мені і моєму народові найбільше не вистачає.

Дай мені Мудрість правдивого задоволення від життя і правдивого щастя.

Амінь.