Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Господи, подаруй мені Свою Ласку поважати всіх дівчат, бо і моя мати мала колись їхні роки, і я не бажав би дізнатися, що, зустрічаючись тоді з нею, деякі юнаки не поважали б її. Я не хочу забавлятися любов'ю, яка пробуджується в моєму серці, але хочу зберегти її, як дуже цінну річ. Обіцяю Тобі, Ісусе, що буду настільки незалежний, що ніколи не піддамся під вплив приятелів, які спустошують своє серце в швидкоплинних любовних пригодах.

Адже досить часто вони не усвідомлюють того, що творять, шукаючи тільки егоїстичного задоволення. Обіцяю Тобі, Ісусе, не витрачати свого дорогоцінного часу і не знищувати свого фізичного й морального стану на розглядання та читання безсоромної літератури, яка може зменшити у мені повагу до дівчини, кохання, передавання життя, материнства.

Ісусе, десь проживає одна єдина дівчина, яка згідно Твоєї Святої Волі буде моєю коханою, моєю дружиною і матір'ю моїх дітей. З любові до неї і з любові до Тебе, Господи, я обіцяю бути гідним її та чистим душею та тілом. Амінь.