Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Я прославляю Тебе, Небесний Отче, Боже – Творче, бо Ти вчинив великі речі в мені і народиться з мене дитина - плід любові, яку Ти благословив.
Ісусе, Сину Божий, Який дозволив мені поклонятися маленькому Тобі на сіні, жертвую Тобі свою дитину, Твого брата (сестру). Збагати його (її) чудесними природними дарами і ласкою. Нехай він (вона) буде нашою радістю на землі, а у вічності - Твоєю славою. 
Святий Духу, покрий мене Своєю тінню протягом усіх цих місяців чекання, щоб нічого злого не могло статися з моєю маленькою дитиною і щоб його (її) душа була готова стати Твоєю святинею у святому Таїнстві Хрещення та правдивому наверненні і входженні у спільноту Христової Церкви. 
А Ти, Маріє, Царице матерів, силою і благодаттю Господньою допомагай мені, молю Тебе, в час народження моєї дитини. Я приймаю, починаючи вже зараз, усяке терпіння, що може прийти, і прошу Тебе пожертвувати його Богові заради моєї дитини. Мій святий ангеле хоронителю і святий ангеле хоронителю моєї дитини, згідно благої Божої волі, стережіть й бережіть нас обох. 
Амінь